JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446. NEW

JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446. NEW

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Volledige specificatie bekijken
Product ID 3992
EAN 8785265119606
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Compatible Partnummers A7446-63002 405287-001
Part Number JSH-42S3AB3
Stackable Switch Nee

Configuratie

Totaal:
€ 36,30 € 30,00