JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446. NEW

JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446. NEW

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Volledige specificatie bekijken
Product ID 3992
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Compatible Partnummers A7446-63002 405287-001
Part Number JSH-42S3AB3
Stackable Switch Nee

Configuratie

Totaal:
€ 36,30 € 30,00