Finisar FTR-8519-3 GBIC SW 850nm P/N: FTR-8519-3

Finisar FTR-8519-3 GBIC SW 850nm P/N: FTR-8519-3

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Volledige specificatie bekijken
Product ID 3979
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Part Number FTR-8519-3
Stackable Switch Nee

Configuratie

Totaal:
€ 6,05 € 5,00