Cisco XENPAK-10GB-SR 850nm

Cisco XENPAK-10GB-SR 850nm

Beschikbaarheid: Op voorraad (Aantal: 40)
Volledige specificatie bekijken
Product ID 4020
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
EAN 8785265122088
EAN / UPC 8785265122088

Configuratie

Totaal:
€ 36,30 € 30,00