CISCO XENPAK-10GB-SR= 850nm NEWP/N: 10-2014-02

CISCO XENPAK-10GB-SR= 850nm NEWP/N: 10-2014-02

Beschikbaarheid: Op voorraad (Aantal: 3)
Volledige specificatie bekijken
Product ID 4019
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Part Number 10-2014-02
Stackable Switch Nee

Configuratie

Totaal:
€ 84,64 € 69,95