Cisco XENPAK-10GB-LX4= LW 1310nm P/N: 10-1991-02, NEW

Cisco XENPAK-10GB-LX4= LW 1310nm P/N: 10-1991-02, NEW

Beschikbaarheid: Op voorraad (Aantal: 20)
Volledige specificatie bekijken
Product ID 4018
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Part Number 10-1991-02
Stackable Switch Nee

Configuratie

Totaal:
€ 72,60 € 60,00