Cisco GBIC SW 850nm 1G IBM P/N: 21H9876, 30-0759-01

Cisco GBIC SW 850nm 1G IBM P/N: 21H9876, 30-0759-01

Beschikbaarheid: Niet op voorraad


  • MFG P/N: 30-0759-01

  • IBM P/N: 21H9876

  • 1000Base-SX

  • 1Gb FC, 1GbE

  • 850nm Shortwave

  • GBIC (SC) Form Factor


Volledige specificatie bekijken
Product ID 3991
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Compatible Partnummers 21H9876
Part Number 30-0759-01
Stackable Switch Nee

Configuratie

Totaal:
€ 18,15 € 15,00