Cisco 1Gbps SFP GLC-LH-SM= P/N; 30-1299-01, NEW

Cisco 1Gbps SFP GLC-LH-SM= P/N; 30-1299-01, NEW

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
NEW
Volledige specificatie bekijken
Product ID 3983
Stackable Switch Nee
GLC-LH-SM= 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1310-nm wavelength

Configuratie

Totaal:
€ 9,95