Cisco 1Gbps SFP GLC-LH-SM= P/N; 30-1299-01, NEW

Cisco 1Gbps SFP GLC-LH-SM= P/N; 30-1299-01, NEW

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
NEW
Volledige specificatie bekijken
Product ID 3983
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Compatible Partnummers GLC-LH-SM
Part Number 30-1299-01
Stackable Switch Nee
GLC-LH-SM= 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1310-nm wavelength

Configuratie

Totaal:
€ 12,04 € 9,95