Cisco 1Gbps SFP GLC-LH-SM= P/N; 30-1299-01, NEW

Cisco 1Gbps SFP GLC-LH-SM= P/N; 30-1299-01, NEW

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
NEW
Volledige specificatie bekijken
Product ID 3983
EAN 8785265119354
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Compatible Partnummers GLC-LH-SM
Part Number 30-1299-01
Stackable Switch Nee
GLC-LH-SM= 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1310-nm wavelength

Configuratie

Totaal:
€ 12,04 € 9,95