ACT Advanced Cable Technology Glas / Fiber optic kabel: P/N: RL9505

ACT Advanced Cable Technology Glas / Fiber optic kabel: P/N: RL9505

Beschikbaarheid: Niet op voorraad

Fibre Optical Patchcord


LC/PC to LC/PC Duplex Multimode 50/125, OM2, 2.0mm 5M-RoHS


(993205-RL9505)


Performance: (@23C) Lambda = 850/1310+/-20nm


New in original sealed bag !

Volledige specificatie bekijken
Product ID 4397
Product Conditie New
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
EAN / UPC 8716065224696
Compatible Partnummers RL9505, 993205-RL9505
Part Number RL9505, 993205-RL9505
Brand ACT
upc 8716065224696
Manufacturer Universeel A-Merk

ACT Glas/Fibre Optical Patchcord 5 meter !


ACT Glas/LC/PC to LC/PC Duplex Multimode 50/125, OM2, 2.0mm 5M-RoHS


(993205-RL9505)


Performance: (@23C) Lambda = 850/1310+/-20nm


New in original sealed bag !

Configuratie

Totaal:
€ 19,95