SFP+ 10GB-LR 10GE 10km SMF 1310nm DFB PIN Receiver P/N: 10GB-LR

SFP+ 10GB-LR 10GE 10km SMF 1310nm DFB PIN Receiver P/N: 10GB-LR

SFP+ 10GB-LR 10GE 10km SMF 1310nm DFB PIN Receiver P/N: 10GB-LR

Beschikbaarheid: Op voorraad (Aantal: 9)
SFP+ 10GB-LR 10GE 10km SMF 1310nm DFB PIN Receiver P/N: 10GB-LR
Volledige specificatie bekijken
Product ID 15626
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Part Number 10GB-LR
Stackable Switch Nee
SFP+ 10GB-LR 10GE 10km SMF 1310nm DFB PIN Receiver P/N: 10GB-LR

Configuratie

Totaal:
€ 48,34 € 39,95