FTR-8519P -3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module

FTR-8519P -3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module

FTR-8519P -3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
used
Volledige specificatie bekijken
Product ID 3980
EAN 8785265116308
EAN / UPC 8785265116308
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Stackable Switch Nee
FTR-8519P-3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module

Configuratie

Totaal:
€ 35,09 € 29,00