FTR-8519P -3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module

FTR-8519P -3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module

FTR-8519P -3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
used
Volledige specificatie bekijken
Product ID 3980
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Stackable Switch Nee
FTR-8519P-3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module

Configuratie

Totaal:
€ 35,09 € 29,00